lt  | en  | ru 
     
 
Atliekami bandymai » * Mechaniniai-fizikiniai bandymai *
 
1.Betonas ir betono gaminiai.

Bendrovės laboratorijose atliekame betono mišinių, sukietėjusio betono, betono gaminių ir konstrukcijų, betoninių aplinkos tvarkymo gaminių, kitų betono gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Tai bandinių gniuždimo stiprio, betono tankio, betono stiprio konstrukcijose, vandens įsiskverbimo gylio, vandens nepralaidumo, atsparumo šalčiui, vandens įgėrio  ir kitų parametrų nustatymo bandymai betonui ir betono gaminiams. Visų mūsų laboratorijose atliekamų šios grupės bandymų išsamų sąrašą rasite čia arba aktyvavę "plačiau". 

 

Atliekame betono konstrukcijų stiprio nustatymą neardomuoju būdu statybos objektuose.

plačiau
 
2.Statybinė mediena ir medienos gaminiai.

 

Bendrovės laboratorijose atliekame statybinės medienos ir medienos gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Tai medienos tankio, lenkiamojo tamprumo modulio, šlyties stiprio, drėgnio, charakteringų verčių ir kitų parametrų nustatymo bandymai. Visą laboratorijose atliekamų medienos bandymų sąrašą rasite čia arba aktyvavę "plačiau".

 

 

 

UAB  "Testlita" Vilniaus laboratorijoje atliekame statybinės medienos bandymus, akredituotus ir pagal Australijos ir Naujosios Zelandijos standartus.

 

plačiau
 
3.Armatūros strypai, viela ir kiti metalo gaminiai.

 

Bendrovės laboratorijose atliekame armatūros strypų, vielos ir jos ruošinių, suvirintų armatūrinių   ir kitų metalo gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Tai tempimo, lenkimo, šlyties jėgos ir kitų parametrų nustatymo bandymai. Visą laboratorijose atliekamų šios grupės bandymų išsamų sąrašą rasite čia arba aktyvavę "plačiau".

plačiau
 
4.Apsauginės ir apdailos medžiagos.

 

 

Bendrovės laboratorijose atliekame dažų ir lakų, statybinių glaistų, klijų, grindų ir sienų dangų, keraminių plytelių ir kitų apdailos medžiagų ir gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Visų mūsų laboratorijose atliekamų apsauginių ir apdailos medžiagų bandymų išsamų sąrašą rasite čia arba aktyvavę "plačiau". 

 

 

plačiau
 
5.Skiediniai ir mūro gaminiai

 

 

 

Bendrovės laboratorijose atliekame įvairių skiedinių, tinkų ir mūro gaminių mechaninius-fizikinius bandymus.  Visą laboratorijose atliekamų šios grupės bandymų sąrašą rasite čia arba aktyvavę "plačiau".

plačiau
 

 
  © 2021 testlita.lt | Interneto svetainių kūrimas