lt  | en  | ru 
     
 
Atliekami bandymai » Mechaniniai-fizikiniai bandymai
 
1.Betonas ir betono gaminiai.

Bendrovės laboratorijose atliekame betono mišinių, sukietėjusio betono, betono gaminių ir konstrukcijų, betoninių aplinkos tvarkymo gaminių, kitų betono gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Tai bandinių gniuždimo stiprio, betono tankio, betono stiprio konstrukcijose, vandens įsiskverbimo gylio, vandens nepralaidumo, atsparumo šalčiui, vandens įgėrio  ir kitų parametrų nustatymo bandymai betonui ir betono gaminiams.

 

Atliekame betono konstrukcijų stiprio nustatymą neardomuoju būdu statybos objektuose.

plačiau
 
2.Statybinė mediena ir medienos gaminiai.

 

 

Bendrovės laboratorijose atliekame statybinės medienos ir medienos gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Tai medienos tankio, lenkiamojo tamprumo modulio, šlyties stiprio, drėgnio, charakteringų verčių ir kitų parametrų nustatymo bandymai.

 

 

 

UAB  "Testlita" Vilniaus laboratorijoje atliekame statybinės medienos bandymus, akredituotus ir pagal Australijos standartus.

 

plačiau
 
3.Armatūros strypai, viela ir kiti metalo gaminiai.

 

Bendrovės laboratorijose atliekame armatūros strypų, vielos ir jos ruošinių, suvirintų armatūrinių   ir kitų metalo gaminių mechaninius-fizikinius bandymus. Tai tempimo, lenkimo, šlyties jėgos ir kitų parametrų nustatymo bandymai.

plačiau
 
4. Apsauginės ir apdailos medžiagos.

 

Atsiprašome, puslapis kuriamas.

plačiau
 

 
  © 2019 testlita.lt | Interneto svetainių kūrimas