lt  | en  | ru 
     
 
Bandymų užsakymas
 
 

 

Bandymų kainos. Abejose bendrovės laboratorijose atliekamų bandymų ir kitų paslaugų kainos yra sutartinės. Klientams, pasirašiusiems ilgalaikes bandymų atlikimo sutartis ir reguliariai užsakantiems bandymų paslaugas, taikomos kainų nuolaidos. 

 

 

Bandymų ar kitų paslaugų sutartys. Bendrovės klientų pageidavimu gali būti pasirašomos visų paslaugų (ar kokios konkrečios jų dalies) atlikimo sutartys. Sutartys gali būti ilgalaikės arba trumpalaikės - terminuotos, sudaromos tik tam tikram laikotarpiui ar objektui. Bandymų ar kitų paslaugų užsakymui sudaryti sutartis nėra būtina. 

 

 
 

Bandymų ar kitų paslaugų užsakymo dokumentai.  Užsakovas - laboratorijos klientas, kreipdamasis į bet kurią bendrovės laboratoriją dėl bandymų ar kokios kitos paslaugos atlikimo, turi užpildyti ir užsakymą atliekančiai laboratorijai pateikti šiuos bandymų užsakymo dokumentus (užsakymų formas):

 

1. Betono bandymams, kai bandiniai  - betono kubeliai: "Betono bandinių priėmimo aktas - užsakymas" (užsakymo forma F-25). Ją atsisiųsti galima čia.

 

Betono bandinių atrinkimo aktas (Forma F-01b). Ji čia.

 

2. Visiems kitiems bandymams:  "Užsakymas bandymams"  (užsakymo forma  F - 26).  Ją atsisiųsti galima čia.

 

 

Informaciją apie  bandymo atlikimo terminus,  užsakomam bandymui atlikti reikalingą bandinių kiekį ar bet kokią kitą Jus dominančią informaciją suteiks bendrovės laboratorijų darbuotojai. Kreipkitės...

 

 

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti 
  © 2024 testlita.lt | Interneto svetainių kūrimas