lt  | en  | ru 
     
 
Apie bendrovę
 

 

 

        Uždaroji akcinė bendrovė "TESTLITA".

 

       Uždaroji akcinė bendrovė "Testlita", kuri iki 2018-08-30 vadinosi UAB "Konstrukcijų bandymo centras", buvo įkurta 1994 m. Šiauliuose. 2017 m. buvo įkurtas bendrovės padalinys Vilniuje - Vilniaus laboratorija. Bendrovė veikia kaip savarankiška, turinti juridinį statusą, nepriklausoma nuo projektuotojų, gamintojų, tiekėjų bei vartotojų, medžiagų ir gaminių bandymų laboratorija.​ Nuo 1998 m. bendrovė veikia kaip akredituota laboratorija, atliekanti įvairių medžiagų ir gaminių  laboratorinius bandymus ir tyrimus, bandinių atranką. Bendrovės laboratorijose atliekamų akredituotų bandymų sąrašą galite rasti čia arba aktyvavę puslapį *Akreditavimo sritis*.

 


 

         Bendrovės veikla.

 

      Bendrovės pagrindinė veikla - įvairių medžiagų ir gaminių laboratoriniai bandymai. Bendrovė savo veiklą vykdo dvejuose savo padaliniuose  - Vilniaus ir Šiaulių laboratorijose. Abi bendrovės laboratorijos yra akredituotos pagal standarto LST EN ISO/IEC 17025 reikalavimus. Bendrovė nuolat plečia savo atliekamų bandymų akreditavimo sritį, įsisavina naujus bandymus. Bandymų ir testavimo paslaugos yra teikiamos ir juridiniams, ir fiziniams asmenims. Laboratorijose yra atliekami įvairių medžiagų ir gaminių mechaniniai, fizikiniai, cheminiai ir kiti bandymai. Bendrovės laboratorijose yra bandomas betonas ir betono gaminiai, statybinė mediena, armatūra ir kiti metalo gaminiai, cementas, tinkai,  dažai, glaistai, lakai ir kitos  statybinės medžiagos. UAB "Testlita" Vilniaus laboratorijoje yra bandomos ne tik statybinės, bet ir kitos ne maisto medžiagos ir jų gaminiai. 

 


    

         Ekspertizių ir konsultavimo skyrius.

   

     UAB "Testlita" Vilniaus laboratorijoje yra įkurtas Ekspertizių ir konsultavimo skyrius. Šio bendrovės padalinio specialistai konsultuoja medžiagų ir gaminių kokybės klausimais, o taip pat atlieka ekspertizes ir teikia specialisto išvadas dėl panaudotų medžiagų ar atliktų darbų kokybės esant teisminiams ginčams ar atsiradusiems draudiminiams įvykiams. Bendrovės specialistai pataria kaip pasirinkti tinkamas medžiagas, kad būtų užtikrinta reikiama gaminių ar darbų kokybė. Laboratorija konsultuoja produkcijos bandymo metodų pasirinkimo, jų taikymo ir kitais aktualiais kokybės gerinimo ir jos užtikrinimo klausimais. 

 


 

          Bendrovės darbuotojai.

   

        Bendrovėje dirba akredituotose laboratorijose ilgametę darbinę patirtį turintys specialistai - inžinieriai, chemikai,  kiti techniniai darbuotojai. Aukšta darbuotojų kvalifikacija užtikrina kokybišką bandymų atlikimą griežtai laikantis standartų ir kitų normatyvinių aktų reikalavimų. Bendrovės darbuotojai pastoviai tobulina ir gilina savo įgūdžius ir žinias, reguliariai dalyvauja mokymuose ir seminaruose, sėkmingai dalyvauja tarptautinėse palyginamųjų bandymų programose.

 


 

            Bendrovės kokybės politika.

 

       Bendrovėje įdiegta ir funkcionuoja kokybės sistema, kuri įforminta  dokumentais ir apima abiejų  laboratorijų visas veiklos sritis. Kokybės sistema užtikrina kokybišką ir teisingą laboratorijų darbą. Kokybės sistemos politika yra orientuota į kokybišką, tikslų, savalaikį bandymų atlikimą, teisingą gautų bandymo rezultatų įforminimą ir pateikimą. Kokybės sistema padeda bendrovei nuolat tobulėti ir valdyti rizikas.

 

 

 

 

 

 Susisiekite su mumis!

Vardas:*
Vardas:*
Įmonė:
El. paštas:*
Telefonas:
* Privalomi laukai
Siųsti 
  © 2024 testlita.lt | Interneto svetainių kūrimas