lt  | en  | ru 
     
 
Apie bendrovę » * Naujienos *
 
Praplėsta Vilniaus laboratorijos akreditavimo sritis

2021-04-02 Nacionalinis akreditacijos biuras praplėtė bendrovės atliekamų bandymų akreditavimo sritį. Buvo akredituoti sukietėjusio betono ir jo gaminių atsparumo šalčiui ir atsparumo slydimui bandymai, o taip pat mineralinių medžiagų ir jų mišinių, plytelių klijų bandymai, atliekami Vilniaus laboratorijoje (Jankiškių g. 39, Vilnius).

 
 
Praplėsta akreditavimo sritis.

 

2020-08-11 Nacionalinis akreditacijos biuras praplėtė bendrovės akreditavimo sritį. Buvo akredituoti polichlorbifenilų (PCB)  ir polibrombifenilų (PBB) kiekio nustatymo bandymai, atliekami Vilniaus laboratorijoje (Jankiškių g. 39, Vilnius).

 
 
Praplėsta akreditavimo sritis, akredituota Vilniaus laboratorija.

 

2018-09-21 Nacionalinis akreditacijos biuras praplėtė bendrovės UAB "Testlita" akreditavimo sritį ir akreditavo jos padalinį - Vilniaus laboratoriją.

 
 
Pakeistas bendrovės pavadinimas.

2018-08-30 buvo pakeistas bendrovės UAB "Konstrukcijų bandymo centras" pavadinimas. Naujas bendrovės pavadinimas - UAB "Testlita".

 
 
Įkurta Vilniaus laboratorija.

 

 

2017-10-30 Vilniuje, Sodų g. 14, buvo įkurtas naujas bendrovės UAB "Konstrukcijų bandymo centras" padalinys - Vilniaus laboratorija.

 
 
Paskirta nauja bendrovės vadovė.

 

2017-05-11 ilgametė bendrovės darbuotoja Vidalija Ovsianienė paskirta bendrovės UAB "Konstrukcijų bandymo centras" direktore.

 
 

 
  © 2024 testlita.lt | Interneto svetainių kūrimas